Мийка вікон у Києві


14 років досвіду миття вікон та вітрин

Команда кваліфікованих спеціалістів

Тільки органічні засоби

Ми гарантуємо високу якість хімчистки

Скільки коштує професійне миття вікон?

Вікно 1

45 грн

Вікно 2

85 грн

Вікно 3

125 грн

Вікно 4

170 грн

Вікно 5

65 грн

Вікно 6

120 грн

Вікно 7

180 грн

Вікно 8

140 грн

Вікно 9

95 грн

Вікно 10

135 грн

Вікно 11

260 грн

Вікно 12

220 грн

Виїзд безкоштовний! Додаткових (прихованих) платежів “за виїзд” чи “на бензин” – ні!

Під час або після миття вікон у вас вдома або в офісі ціна не зміниться.

Робимо цілодобово / без вихідних. Гарантія на всі послуги – 14 днів.

Общая площадь

Мойка окон, грн/кв.м

Мойка окон после ремонта, грн/кв.м

от 10 до 50 кв.м

14

17

от 50 до 100 кв.м

13

16

от 100 кв.м и выше

дог.

дог.

Що входить у вартість:

– Видалення пилу та миття стекол;

– Миття рам, підвіконь, відливів, укосів;

– Видалення бруду між рамами;

– Чищення та обробка ущільнювальних гумок;

– Видалення жирних плям від рук;

– Чищення від оксидів, накипу, сольових плям, слідів комах;

– Видалення з фасаду фарби, цементу, клею від скотчу;

– Видалення атмосферних забруднень, пилу та піску;

– Миття вікон у багатоповерхових будинках, будинках, котеджах;

А також у ціні вже враховані:

– доставка обладнання;

– виїзд майстра;

– миючі засоби;

– склізи, скребки;

– штанги;

– ганчірки;

– щітки, відра.

Як і чим робиться мийка вікон вдома / в офісі?

Професійне миття вікон в офісі, вдома

Як проходить професійне миття вікон:

1 Очищення рам та важкодоступних місць
2 Нанесення засобу для чищення на рами і скла
3 Видалення забруднень, цементу та пилу
4 Зняття миючого засобу професійним склизом
5 Миття підвіконь, відливів, укосів
6 Полірування скла до блиску
7 Обробка ущільнювальних гумок спеціальним складом

З яких частин вікон усуваються забруднення (пил, пісок, клей, цемент)?

Мийка вікон та стекол у Києві

Скло

Мийка вікон та рам вдома

Рами

Мийка вікон та підвіконь у Києві

Підвіконня

Миття вікон між рамами

Між рамами

Мийка вікон та укосів

Укоси

Миття вікон у Києві та відливів

Відливи

Хто замовляє мийку вікон у Києві?

Сучасне розуміння інтер’єру та архітектури вже давно переросло правила, які існували сторіччя або навіть півстоліття тому. Тепер навіть вікна не сприймаються виключно як функціональна конструкція, що вбудовується в стіну, призначеної для збереження тепла, провітрювання, а також освітлення приміщень в денний час. Цей предмет тепер цілком служить окрасою будь-якої квартири та офісу. Тому регулярне миття вікон сьогодні дуже важливе, адже тільки завдяки ньому можна зберегти привабливість дизайну приміщення.

Ні для кого не буде дивним той факт, що щодня віконні отвори піддаються впливу пилу, кіптяви, що особливо актуально в умовах великого міста, а також атмосферних опадів та інших забруднювачів. Тому миття вікон потрібно довіряти справжнім професіоналам, які знають всі нюанси якісного очищення стекол. До того ж, самостійно очистити великі віконні отвори, які сьогодні присутні практично в будь-якому офісному приміщенні, важко навіть зсередини, не кажучи вже про їхнє миття зовні.

Свою роботу фахівці починають з очищення скла і рами. Методика чищення залежить від особливостей скла і типу забруднень. Дана процедура дозволяє прибрати осілий на поверхні пил, виділяючи при цьому складніші забруднення. Для сильних плям і забруднень у щілинах майстри застосовують спеціальні засоби та пристрої, що дозволяють добре очистити вікно та не пошкодити його.

Крім цього, професійне миття вікон, що виконується фахівцями нашої компанії, допоможе вам позбутися малярних помилок. Наприклад, на склі можуть залишитися потіки фарби після ремонту, для усунення яких робітники застосовують спеціальний скребок, а для максимально м’якого видалення фарби поверхня оббризкується препаратом, що збільшує ефективність чищення.

Під час завершення наших робіт, ми ніколи не забуваємо про розлучення, які дуже часто залишають недосвідчені майстри після миття. Наші фахівці приділяють цьому питанню особливу увагу. Застосовуючи необхідні пристрої робітники швидко доводять вікно до бездоганного стану, щоб ви могли насолоджуватися ідеальною прозорістю та чистотою!

Якщо вам знадобилося якісне миття вікон (Київ – місто, в якому ми надаємо свої послуги), тоді звертайтеся саме в нашу компанію. Ми працюємо на ринку вже багато років, і за цей час нам вдалося виробити власну методику ефективного очищення стекол як у квартирах, так і в офісах. До того ж ми завжди орієнтуємось на потреби замовника, пропонуючи максимально доступні ціни навіть для клієнтів з обмеженим бюджетом.

Кожен засіб для миття вікон, що використовується нашими фахівцями, перевірено європейською комісією з якості на ефективність та безпеку. Міжнародна сертифікація придбаних нами для робіт препаратів дозволяє гарантувати не тільки бездоганну прозорість стекол, а також повну нешкідливість препаратів для навколишнього середовища та людей.

Намагаючись ще більше заощадити кошти наших замовників, ми не використовуємо альпіністське спорядження, що вимагає додаткових тимчасових і грошових витрат, але не дозволяє отримати кращий результат. Нашими працівниками застосовується сучасна практична швабра для миття вікон, завдяки якій ми можемо швидко очистити віконні прорізи від забруднень зовні.

Чому слід вибрати нашу клінінгову компанію?

Наша фірма виділяється серед інших київських клінінгових організацій цілою низкою позитивних якостей:

  1. Прийом на роботу лише кваліфікованих фахівців, які пройшли не лише теоретичну, а й практичну підготовку.
  2. Послуги миття вікон пропонуються нами вже довгі роки, що дозволяє не сумніватися у якості та ефективності нашої роботи.
  3. У своїй діяльності ми спираємося лише на сучасні методики та відпрацьований план, що сприяє прискоренню робіт.
  4. Миття стекол фахівці почнуть у будь-який зручний для вас час.
  5. При бажанні ви можете повністю контролювати процес миття вікон та керувати ним, якщо вам важлива черговість прибирання.
  6. При необхідності клієнтам надаються зрозумілі та безкоштовні консультації, в процесі яких ми розповідаємо про всі тонкощі миття вікон та про догляд за ними.
  7. На миття вікон ціни в нашій фірмі є найбільш доступними на ринку, а постійні клієнти можуть отримати ще більше переваг завдяки системі знижок.
  8. Ви завжди отримуєте бажаний результат!

Якщо вам цікаво, як проводиться миття стекол (відгуки від наших клієнтів ви можете побачити на сторінках нашого сайту), тоді зверніться до наших консультантів. Менеджери нашій фірмі швидко дадуть відповідь на ваші запитання і нададуть необхідну допомогу. Також під час спілкування зі співробітниками ви можете уточнити докладну вартість робіт на вашому об’єкті.

Довірте нам миття вікон у вашому будинку або офісі, і ви позбавите себе від непотрібного клопоту. Щоб замовити спеціалістів на зручний для вас час, просто залиште заявку будь-яким зручним для вас способом, а потім менеджер швидко зв’яжеться з вами для уточнення деталей!.