slide_general_domov


Хто і навіщо замовляє генеральне прибирання будинків та дач

Часто генеральне прибирання будинків проводиться тоді, коли вам потрібно впорядкувати приміщення, де тривалий час не підтримувалася чистота або були відсутні мешканці. Безумовно, таку роботу можна проводити і самостійно, але велика кількість забруднень, пилу, плям, сміття та інших проблем неминуче призведе не тільки до істотних витрат часу, але також і до фінансових. Вам потрібно буде придбати безліч засобів для чищення та інструментарію, які надалі можуть не знадобитися.

У свою чергу, генеральне прибирання в будинку, замовлене в клінінговій компанії, передбачає приїзд до вас додому бригади чистильників, у розпорядженні яких є екологічні засоби для чищення від кращих європейських брендів, витратні матеріали, а також професійна німецька техніка. Під час проведення нашими спеціалістами прибирання котеджу клієнт може перебувати в приміщенні, щоб контролювати процес або ж зайнятися своїми справами. В останньому випадку вам потрібно лише попередньо дізнатися приблизні терміни закінчення робіт, щоб ви могли своєчасно приїхати і прийняти їх.

Терміни та особливості генерального прибирання будинку або котеджу

Для середньостатистичного будинку або дачі прибирання приміщень може зайняти приблизно п’ять годин, а великі житла можуть вимагати 10-ти. Також хочемо звернути вашу увагу на те, що складне генеральне прибирання будинку має попередньо обговорюватися з менеджером для розрахунку точного часу та вартості послуги.

У всіх приміщеннях фахівці компанії «Чисто Будинку» виконують стандартний перелік робіт, до яких включається:

 • сухе чищення підлог та підлогових покриттів за допомогою пилососа;
 • очищення місць зберігання сміття, дезінфекція сміттєвих кошиків, винесення сміття та заміна пакетів;
 • видалення пилу та локальних забруднень зі стель та стін;
 • протирання пилу на освітлювальних приладах, меблях, а також різних предметах інтер’єру;
 • мийка кондиціонерів (зовні та фільтри);
 • миття стекол, дзеркал та інших скляних поверхонь;
 • чистка плям на меблях, включаючи шкіряні вироби;
 • видалення пилу з побутової техніки та різних забруднень будь-якої складності.

Крім цього, проведення генерального прибирання в будинку передбачає спеціальні роботи на кухні та в санвузлі. Сюди включається повне очищення побутової техніки, сантехнічних приладів, усунення іржі, нальоту та водного каменю, очищення жирних плям, миття посуду, дезінфекція, прибирання у важкодоступних місцях.

Як замовити генеральне прибирання вдома?

Безумовно, генеральне прибирання котеджу або дачі – це досить складний і трудомісткий процес, що вимагає великої кількості часу. З цієї причини наші фахівці завжди націлені на чудовий результат, який зможе задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів. Ми любимо свою роботу і завжди намагаємось підвищувати стандарти якості, йдучи в ногу з часом. Замовлене в компанії «Чисто Дома» генеральне прибирання будинку (ціни послуги ви можете дізнатися на даній сторінці) – це відмінний спосіб заощадити свої кошти та сили, приділивши більше часу відпочинку або важливим справам!

Хто замовляє прибирання в будинку після ремонту?

Зовсім недавно ви завершили будівництво власного будинку чи закінчили ремонт у будинку? У будь-якому із зазначених випадків вам знадобиться якісне прибирання. Як відомо, дана процедура досить трудомістка, адже для позбавлення від будівельного пилу, що забивається в різні важкодоступні місця, виведення забруднень від фарби, затирання та скотчу, очищення плям на меблів, килимах та інших поверхнях потрібно витратити дуже багато часу.

Якщо вам потрібне прибирання після ремонту, ціна даної послуги в нашій компанії порадує вас своєю доступністю. Ми орієнтуємось на потреби наших клієнтів, а чистильники завжди намагаються доводити свою роботу до досконалості, щоб замовник був повністю задоволений наданою послугою. Точну вартість прибирання після будівництва або ремонту ви можете дізнатись у наших фахівців після погодження всіх нюансів замовлення. Найчастіше ціна послуги залежить від таких нюансів, як площа приміщення, обсяг робіт та інші особливості.

За термінами прибирання у будинку після ремонту залежить від площі житла. На об’єктах розміром до 100 квадратних метрів нашим майстрам зазвичай потрібно не більше 5-ти годин. Для великих приватних будинків терміни можуть бути обумовлені додатково. Однак у будь-якому випадку, якщо вам потрібне оперативне прибирання після ремонту перед важливою подією або заселенням у будинку, ми завжди раді піти вам назустріч, виділивши бригаду з більшої кількості працівників для швидкого вирішення питання.

Особливості прибирання після ремонту

Звичайне прибирання будинку після ремонту включає наступні роботи:

 • збір, винесення та видалення будівельного сміття;
 • усунення пилу, що залишився після будівництва або ремонту, а також видалення слідів лаку, фарби, цементу, затирання, будівельного скотчу та інших матеріалів;
 • сухе та вологе прибирання стель та стін.

Фахівці компанії «Чисто Дома» приїжджають на об’єкт з повним арсеналом необхідних засобів для чищення та пристосувань для прибирання. Ми застосовуємо сучасні пилососи, високоякісні та сертифіковані препарати, повністю безпечні для людини та навколишнього середовища, а також найкращі на ринку витратні матеріали, що дозволяє нам гарантувати ідеальне очищення приміщень.

Варто зазначити, що прибирання житлового будинку після ремонту може коштувати дорожче в таких ситуаціях:

 • прибиральні приміщення заставлені меблями та/або будматеріалами, які потрібно пересувати під час робіт;
 • до деяких приміщень обмежений доступ;
 • будівництво або ремонтні роботи ще не завершено.

Як нами проводиться прибирання після ремонту?

Ми впевнені, що прибирання після ремонту клінінговою компанією має завжди виконуватись на бездоганному рівні. Фірма «Чисто Будинку» може гарантувати вам ідеальну якість робіт, адже ми маємо в своєму розпорядженні величезний штат кваліфікованих співробітників, які мають значний практичний досвід, а також кращі пристрої для чищення. Вам лише необхідно залишити заявку, після чого наші співробітники в обумовлений термін приїдуть до вас додому, щоб очистити килими, підлоги, стіни, стелі, скляні та інші поверхні. Примітно, що всі завдання виконуються чистильниками комплексно, тому підсумковий результат зможе порадувати навіть найвибагливіших замовників. Чекаємо на ваші заявки!