slide_domov


Чому слід замовляти професійне прибирання будинків?

Наша фірма вже довгі роки працює на ринку Києва, а прибирання приватних будинків є одним із основних напрямків нашої діяльності. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати кожному клієнту не тільки індивідуальний підхід та відмінну якість робіт, але також максимально ефективне та дбайливе прибирання будинків.

З нашою фірмою дуже легко можна зберегти барвистий вигляд вашого котеджу. Пам’ятайте, що саме від якості та регулярності догляду за приміщенням залежить їхня привабливість і довговічність. Тому систематичне проведення генерального прибирання в будинках є невід’ємною складовою даного процесу. Таке правило справедливе абсолютно для будь-яких об’єктів, незалежно від того, вони розташовані в столиці або за її межами.

Чому краще замовити прибирання будинків у нас?

Наша клінінгова компанія допомогла тисячам клієнтів зберегти свої кошти та дорогоцінний час, який можна витратити на більш важливі чи приємні справи. «Чисто Будинку» може похвалитися цілою низкою переваг, серед яких:

  • Пунктуальність. Прибирання житлових будинків, яке ми виконуємо, завжди проводиться строго в обумовлених часових рамках. Ми ніколи не запізнюємось на замовлення і не затягуємо прибирання будинків, адже це може принести клієнту дискомфорт. Також, після окремого погодження, майстри «Чисто Будинку» можуть приїхати на дуже термінове замовлення (наприклад, перед важливим заходом чи святом).
  • Безкоштовні консультації. У нашій фірмі ви ніколи не купуєте кота в мішку. При необхідності менеджери компанії з радістю проконсультують замовника з питань, що його цікавлять. Крім цього, ми індивідуально підходимо до кожного клієнта та враховуємо специфіку замовлення, що необхідно для пропозиції найбільш вигідних, якісних та ефективних рішень.
  • Висококваліфіковані працівники. Весь наш персонал проходить всеосяжну перевірку перед прийомом на роботу. У штаті «Чисто Будинку» перебувають лише ті люди, які відрізняються відповідальністю, акуратністю, вмінням працювати в команді та, звичайно ж, багатим досвідом роботи.
  • Німецька техніка та екологічні засоби для чищення. Ми впевнені, що клінінгові послуги ніколи не будуть якісними, якщо майстри застосовують у своїй роботі звичайні засоби з супермаркету або загальнодоступну техніку. Для надання послуг найвищого рівня нами підбирається спеціалізована та дорога техніка, а також сертифіковані європейською комісією з якості препарати для збирання.
  • Доступна вартість. Якщо вам знадобилося прибирання дачі ціна цієї послуги в нашій компанії неодмінно порадує вас своєю привабливістю. Ми прагнемо задовольнити потреби всіх категорій клієнтів, тому вартість навіть найскладнішої та трудомісткої роботи у нас обґрунтована та приваблива.

Під час прибирання будинків ми враховуємо побажання замовника!

Як замовити прибирання будинків?

Замовлене у нас прибирання котеджів може проводитися не тільки комплексно (повне очищення будинку), але й частково. При необхідності наші фахівці швидко упорядкують конкретні приміщення вашого житла або навіть окремі їх елементи. Компанія «Чисто Дома» має в своєму розпорядженні величезну кількість екологічних засобів для чищення, завдяки чому фахівці можуть швидко підібрати необхідний препарат для санвузла, кухонних поверхонь, побутової техніки, вітальні та коридору, спальні та балкона, а також різноманітних меблів та іншого.

Якщо вам потрібне постійне прибирання дачі, тоді ви можете співпрацювати з нашою компанією на довгострокових умовах. У такому разі ми запропонуємо вам вигідну систему знижок, що дозволяє ще більше заощадити на якісному прибиранні вашого будинку. Дізнатися точні ціни на необхідні вам послуги ви можете у відповідних розділах нашого сайту або у консультанта.