slide_kvartir

Хто замовляє прибирання квартир

Сучасний світ диктує власні правила життя, а тому середньостатистичний житель Києва більшість часу проводить за роботою або іншими важливими справами. У такому повсякденному графіку буває дуже важко знайти вільну хвилинку для того, щоб прибрати навіть одне приміщення в квартирі, не говорять про підтримання житла в ідеальному порядку. Але будинок – це саме те місце, де людині має бути максимально комфортно. Тут ми відпочиваємо і знаходимо умиротворення, тому витрачати такий дорогоцінний час на підтримання чистоти нам зовсім не хочеться.

З цієї причини сьогодні у великій різноманітності пропонується прибирання квартир у Києві різними спеціалізованими компаніями. Така послуга вже давно зарекомендувала себе з позитивного боку, а тисячі киян змогли оцінити багато переваг співпраці з фірмою «Чисто Дома»!

Чому краще звертатися до клінінгової компанії?

Насамперед варто відзначити, що такими фірмами виконується прибирання квартир професійно. До вас додому приїжджають справжні майстри своєї справи, які мають величезний теоретичний і практичний досвід. Ми добре знаємо, які засоби можна використовувати для певних типів тканин або поверхонь, щоб прибирання квартир дало необхідний результат і не пошкодило вироби. Також важливо розуміти, що сучасні препарати та обладнання для збирання коштують дуже дорого, тому навіть регулярні та багаторазові замовлення наших послуг дозволять вам відчути вигоду.

Хто і навіщо замовляє генеральне прибирання квартир

Часто генеральне прибирання квартир проводиться тоді, коли вам потрібно упорядкувати приміщення, де тривалий час не підтримувалася чистота або були відсутні мешканці. Безумовно, таку роботу можна проводити і самостійно, але велика кількість забруднень, пилу, плям, сміття та інших проблем неминуче призведе не тільки до істотних витрат часу, але також і до фінансових. Вам потрібно буде придбати безліч засобів для чищення та інструментарію, які надалі можуть не знадобитися.

У свою чергу, генеральне прибирання квартири, замовлене в клінінговій компанії, передбачає приїзд до вас додому бригади чистильників, у розпорядженні яких є екологічні засоби для чищення від кращих європейських брендів, витратні матеріали, а також професійна німецька техніка. Під час проведення нашими спеціалістами прибирання квартири клієнт може перебувати в приміщенні, щоб контролювати процес або ж зайнятися своїми справами. В останньому випадку вам потрібно лише попередньо дізнатися приблизні терміни закінчення робіт, щоб ви могли своєчасно приїхати і прийняти їх.

Терміни та особливості генерального прибирання квартир

Для середньостатистичної київської квартири прибирання приміщень може зайняти приблизно п’ять годин, а більші житла можуть вимагати 10-ти. Також хочемо звернути вашу увагу на те, що складне генеральне прибирання квартири має попередньо обговорюватися з менеджером для розрахунку точного часу та вартості послуги.

Хто замовляє прибирання квартир після ремонту?

Зовсім недавно ви завершили будівництво власного будинку або закінчили ремонт у квартирі? У будь-якому із зазначених випадків вам знадобиться якісне прибирання. Як відомо, дана процедура досить трудомістка, адже для позбавлення від будівельного пилу, що забивається в різні важкодоступні місця, виведення забруднень від фарби, затирання та скотчу, очищення плям на меблів, килимах та інших поверхнях потрібно витратити дуже багато часу.

Якщо вам потрібне прибирання після ремонту, то ціна даної послуги в нашій компанії порадує вас своєю доступністю. Ми орієнтуємось на потреби наших клієнтів, а чистильники завжди намагаються доводити свою роботу до досконалості, щоб замовник був повністю задоволений наданою послугою. Точну вартість прибирання після будівництва або ремонту ви можете дізнатись у наших фахівців після погодження всіх нюансів замовлення. Найчастіше ціна послуги залежить від таких нюансів, як площа приміщення, обсяг робіт та інші особливості.

За термінами прибирання квартири після ремонту залежить від площі житла. На об’єктах розміром до 100 квадратних метрів нашим майстрам зазвичай потрібно не більше 5-ти годин. Для великих приватних будинків терміни можуть бути обумовлені додатково. Однак у будь-якому випадку, якщо вам потрібне оперативне прибирання після ремонту перед важливою подією або заселенням у квартиру, ми завжди раді піти вам назустріч, виділивши бригаду з більшої кількості працівників для швидкого вирішення питання.