slide_clean


Рівень чистоти в приміщеннях впливає не тільки на зовнішній вигляд квартири, але також безпосередньо пов’язаний із самопочуттям домочадців. Багато пилу, забруднення, мікроби, постільні клопи та інші шкідливі мікроорганізми здатні викликати різні недуги, починаючи від алергії, а закінчуючи серцевою недостатністю. Навіть працездатність пов’язана саме із чистотою приміщень. Тому кожна сучасна людина намагається регулярно проводити у своєму будинку прибирання. Тим не менш, навіть таке, здавалося б, просте заняття потребує великих тимчасових витрат, які просто неприйнятні за такого динамічного способу життя.

Відмінним рішенням у даній ситуації є послуги клінінгової компанії, що відрізняються безліччю переваг:

 • Простота. Вам не потрібно дбати про покупку якісних хімічних засобів, а потім витрачати багато часу на очищення плити, вікон та інших поверхонь. Досить лише запросити наших фахівців, які оперативно приведуть ваш будинок у порядок, коли ви займатиметеся приємнішими справами.
 • Якість. Наша фірма вже довгі роки працює на ринку Києва, і за цей час ми зуміли напрацювати величезну базу вдячних клієнтів, більшість з яких звертаються до нас постійно.
 • Економічно. Навіть щоденна турбота про чистоту в будинку забирає у звичайної господині близько 5-ї години на тиждень. Ми ж пропонуємо на клінінгові послуги ціни нижче за середньоринкові, що дозволить вам проводити час з користю, і не відчувати погіршення фінансового стану вашої сім’ї.

Київ, безумовно, є містом великих можливостей, а тому зайнятих людей тут дуже багато. У такому життєвому ритмі важко встежити за чистотою квартири, особливо якщо вона відрізняється великою площею, обставленою безліччю меблів та техніки. Приходячи додому, звичайний киянин готує собі вечерю, їсть, відпочиває за своїми улюбленими заняттями та зовсім не встигає нічого зробити по дому.

Внаслідок цього, холодильники, варильні поверхні, мікрохвильові печі, а також інша техніка, меблі та килими покриваються пилом, плямами та іншими забрудненнями. Поступово бруду стає все більше і більше, а часу для збирання практично не залишається. В цьому випадку наші пропозиції клінінгових послуг дозволять вам швидко привести квартиру в блискучий вигляд.

У нашій фірмі надання клінінгових послуг передбачає можливість очищення наступних різновидів побутової техніки:

 • Холодильники. Зберігання їжі в холодильниках неминуче призводить до їх забруднення та появи неприємного запаху. Працівники нашої компанії можуть швидко привести вашу техніку до ідеального вигляду.
 • Плити, духовки та мікрохвильові печі. В даному випадку проблеми схожі, ось тільки залишки жиру і їжі на стінках даного обладнання з’являються ще швидше. Згодом їх чищення стає досить проблематичним, тому допомогти швидко вирішити питання вам допоможуть лише послуги клінінгу нашої фірми.
 • Посудомийні машини, витяжки та варильні панелі. Таку техніку найчистіше чистити, адже безліч дрібних щілин, невеликих елементів та інших складових просто не дозволяють швидко дістатися до бруду. Відмінним рішенням у такій ситуації є професійні засоби для чищення. Проте знайти їх у продажу дуже важко, а ціна таких препаратів занадто висока. Наші професійні клінінгові послуги передбачають використання саме таких засобів, а їхня вартість уже включена в прайс.

Погодьтеся, що генеральне прибирання, яке за всіма правилами має проводитися раз на тиждень, не дозволяє однаково якісно охопити відразу всі приміщення в квартирі. Особливо це помітно тоді, коли житло відрізняється досить великою площею. У такому разі можуть страждати ванна, комора, гардероб, санвузол, балкон або інші аналогічні приміщення. Безумовно, більшу частину часу вони приховані від ока, ось тільки пил і бруд навіть з одного куточка будинку чудово переноситься до інших кімнат.

Але не варто впадати у відчай, адже перевага клінінгових послуг полягає в тому, що вони допомагають в лічені години домогтися ідеальної чистоти в будь-якому приміщенні:

 • Дитяча та вітальня. Ці дві кімнати найчастіше схильні до забруднень. Постійні посиденьки з гостями за чашкою кави або витівки дитини можуть значно зіпсувати зовнішній вигляд зазначених приміщень. Ми здатні очистити навіть такі серйозні плями, як фарба, пролита кава та інші.
 • Ванна та санвузол. Крім вже звичних проблем, в даному випадку також йдеться про підвищену вологість, яка призводить до утворення цвілі, погіршення стану швів та інших неприємностей. Наші клінінгові послуги (прибирання квартир) також гарантують повне очищення ванної або туалету, що забезпечується застосуванням високоякісної хімії з Європи.
 • Кладова, гардероб, балкони, лоджії та тераси. Незважаючи на те, що ці приміщення використовуються не так часто, як інші, їхнє прибирання займає анітрохи не менше часу. Тому краще довірити її професіоналам!
 • Спальня. Цю кімнату можна назвати царством сну. І відпочинок людини пов’язаний саме з охайністю приміщення та чистотою повітря. Працівники нашої фірми допоможуть вам оперативно очистити шафи, комоди, тумби, ліжка, матраци, стільці, освітлювальні прилади та інші забруднені речі.
 • Кухня. Як би це не було неприємно, але кухонні меблі та різна побутова техніка, що використовується для приготування їжі, забруднюється дуже швидко. Не варто витрачати дорогоцінні вечори або цілі дні на вихідні для їх чищення, адже вартість послуг клінінгової компанії, запропонована нами, дуже приваблива та обґрунтована, що дозволить вам відчути переваги від співпраці з нашою фірмою!

Безумовно, можливості наших фахівців набагато ширші. Наприклад, ви можете замовити у нас клінінгові послуги після ремонту або прибирання приміщень після затоплення. Повний перелік робіт, запропонованих у нас в компанії, представлений на нашому сайті з детальним описом та вказівкою вартості. Чекаємо на ваші замовлення!