slide_ofisov


Хто замовляє прибирання офісів у Києві

Ні для кого не буде секретом, що чистота офісу – це дуже важлива складова у забезпеченні престижності та презентабельності будь-якої організації. Особливо це питання відіграє значну роль, адже саме тут кількість компаній дуже велика, а бажаючих зайняти лідерські позиції на ринку з кожним днем ​​стає все більше. Погодьтеся, що вам не захотілося підписувати договір з компанією, офіс якої засланий товстим шаром пилу і бруду. Вже за охайністю приміщень організації можна зробити висновок про її відповідальність та професіоналізм. З цієї причини прибирання офісів у Києві – це не просто додаткова графа у витратах фірми, а необхідність, невід’ємна складова робочого процесу.

Але це ще не все! Вчені вже давно довели, що своєчасне прибирання офісів добре впливає на працездатність співробітників компанії. Ваші працівники будуть отримувати більше задоволення від перебування в чистому приміщенні зі свіжим повітрям та блискучими поверхнями. Та й здоров’я людини безпосередньо пов’язане з регулярністю та якістю прибирання, адже без належного догляду за офісом у ньому поступово накопичуються мікроби, пил та бактерії. Це, у свою чергу, негативно позначиться на успіхах та досягненнях співробітників, що точно не збільшить успішність та прибутковість компанії. Таким чином, прибирання офісів – не просто дуже доступна послуга, але навіть дуже вигідна!

Чому варто замовити прибирання офісів?

Якщо вам потрібне прибирання офісу клінінговою компанією, то ви можете звернутися до багатьох організацій, присутніх на столичному ринку. Однак саме з нашою фірмою вам вдасться отримати максимум переваг від співпраці, що забезпечується чотирма нашими головними перевагами:

  1. Німецьке обладнання. «Чисто Будинку» – це досвідчена та прогресивна фірма, яка вибирає виключно дороге та спеціалізоване обладнання. Кожні кілька років ми оновлюємо всю нашу техніку, щоб забезпечити клієнтам найвищу якість прибирання.
  2. Екологічні засоби для чищення. Ми впевнені, що послуги прибирання приміщень ніколи не надаватимуться на належному рівні, якщо чистильники застосовують звичайні препарати з супермаркету. По-перше, така хімія рідко проходить необхідну сертифікацію, а по-друге, ефективність цих продуктів дуже низька. З цієї причини «Чисто Будинку» закуповує кошти від провідних виробників Європи, чия продукція проходить багаторазове тестування на безпеку та дієвість у провідних лабораторіях з оцінки якості.
  3. Скрупульозність і педантичність. Звичайне прибирання офісів (клінінг) не дозволить вам отримати той самий результат, що пропонує наша компанія. Пересічні фахівці не звертають уваги на деякі малозначні проблеми, які відразу ж помічають та усувають наші співробітники.
  4. Висококваліфікований персонал. Кожен із наших працівників проходить жорсткий відбір. Серед десятків кандидатів у штат ми набираємо лише кілька людей, які відповідають високим стандартам якості «Чисто Будинку», серед яких відповідальність, величезний багаж теоретичних та практичних навичок, а також любов до своєї справи.

Різновиди прибирання офісів

Ми розуміємо, що у кожного з наших клієнтів можуть бути власні потреби та побажання. З цієї причини у нас можна замовити прибирання офісу кількох різних типів:

  • Генеральне прибирання офісу. Навряд чи хтось буде сперечатися з тим фактом, що офіс є місцем великого і постійного скупчення людей. Крім цього, тут регулярно ходять у черевиках та верхньому одязі, що призводить до поширення бруду. Самі співробітники іноді проливають каву або розкидають їжу на обідніх перервах, а також залишають інші плями. З цієї причини генеральне прибирання за всіма правилами має проводитися не рідше одного разу на місяць.
  • Прибирання офісів, що підтримує. Така послуга є найраціональнішою. Завдяки тому, що фахівці будуть постійно робити прибирання у вашому офісі ви зможете витрачати менше коштів і не турбується про появу плям, що важко виводяться. Оптимальним часом замовлення чистильників компанії «Чисто Будинку» для щоденного прибирання є ранок, що дозволить нам встигнути до приходу ваших працівників, або вечір, коли всі вже пішли додому.
  • Прибирання офісів після ремонту. Вже з назви послуги стає зрозуміло, що замовляється вона рідше. Необхідність цієї роботи буде актуальною після завершення будівельних чи ремонтних робіт в офісі. В даному випадку комплекс заходів, що застосовуються нашими фахівцями, включає не тільки чистку всіляких поверхонь, але також винесення сміття та видалення залишків від будматеріалів.

Прибирання офісів у Києві за оптимальною ціною

Ви бажаєте завжди насолоджуватися чистотою, але вас лякає висока вартість прибирання офісу, запропонована різними спеціалізованими організаціями? У такому разі звертайтесь до фірми «Чисто Будинку»! Ми націлені на надання якісних послуг, доступних для всіх категорій клієнтів. Цілком не має значення, чи замовляєте ви прибирання для великої фірми або маленького офісу, адже ми завжди готові запропонувати вам найкращі умови на ринку!