slide_podderzh_domov


Хто і навіщо замовляє прибирання будинків і дач, що підтримують

Призначенням підтримуючого прибирання в будинку, на відміну від генерального, є підтримання чистоти, а не впорядкування приміщень, догляд за якими був відсутній тривалий час. У разі йдеться про усунення пилу, невеликих забруднень і плям, які потребують застосування агресивних хімічних препаратів. Крім цього, підтримуюче прибирання будинку відрізняється своєю швидкістю і доступністю, тому його можна назвати вкрай вигідним для будь-якої зайнятої людини.

Якщо ж говорити про те, що входить у прибирання будинків, що підтримує, то можна виділити наступний перелік робіт:

  • сухе прибирання за допомогою пилососа;
  • вологе прибирання підлог;
  • очищення килимів та килимових покриттів пилососом;
  • видалення пилу з меблів, різноманітних аксесуарів, деталей інтер’єру, світильників, побутової техніки та інших поверхонь;
  • мийка плінтусів, віконних рам та дверей.

Окрім цього, підтримка прибирання в будинку включає також очищення санвузла. Така робота передбачає дезінфекційне чищення сантехніки (ванни, душові кабіни, унітази, раковини, змішувачі та інше), локальне очищення плитки в місцях її забруднення та сухе чищення окремих елементів санвузла за необхідності.

Що входить до підтримуючого прибирання будинку або котеджу

Запропонована компанією підтримка прибирання будинків для кухонь містить такий план заходів:

  • протирання варильних поверхонь, плит, холодильників та печей (лише зовні);
  • очищення робочих зон (барні стійки, обробні поверхні, стільниці тощо);
  • дезинфекційне чищення кошика для сміття.

Замовлене у нас підтримуюче прибирання в будинку дозволить вам заощадити сили та фінанси. Крім того, що наші співробітники повністю очистять ваш будинок і приведуть його до ідеального вигляду, ми також застосовуємо власні витратні матеріали, інвентар, засоби для чищення та інші речі, необхідні для прибирання приміщення. Таким чином, вам не потрібно самостійно купувати різні препарати в магазинах. До того ж, всі засоби, екологічні, повністю безпечні, сертифіковані та постачаються нам від провідних виробників Європи.

Як замовити підтримуючу прибирання вдома?

Приваблива та обґрунтована вартість підтримуючого прибирання – це ще одна перевага нашої фірми, завдяки якій ми вже довгі роки перебуваємо у списку лідерів на ринку столиці. Для того, щоб скористатися нашими послугами, вам необхідно залишити заявку будь-яким зручним способом, після чого з вами зв’яжеться менеджер для уточнення всіх нюансів. Клінінгова компанія «Чисто Дома» – це ваш надійний партнер, який готовий максимально оперативно виконати навіть термінові замовлення!

Варто зазначити, що така послуга буде актуальною при невеликих забрудненнях, з якими можна впоратися без тривалого механічного впливу. У ситуаціях, коли вам потрібно прибрати будинок або котедж після придбання, ремонту, оренди, оздоблювальних або будь-яких інших аналогічних робіт, слід замовити генеральне прибирання або ж прибирання в будинку або на дачі після ремонту, які також пропонуються в нашій компанії. Якщо ж вам потрібне саме підтримуюче прибирання, то ціни нашої компанії та якість робіт нашої бригади чистильників обов’язково припадуть вам до душі. Чекаємо на ваші заявки!